Card side image
Mjesto: SAMOBOR
Datum: Subota, 15.01.2022.
Rok za prijavu: Četvrtak, 13.01.2022.
Poziv
Organizator: Karate klub 10. DAN
Prijava: 0
Klubova: 0
Država: 0

Prijave po kategorijama

kate, DJEVOJČICE (6-7 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1PRISKA BREKALO K.K. "TEMPO"
2PAOLA PUŠKARIĆ KK "FINIDA"
3MATEA ŠTOKIĆ K.K. TRNJE

kate, DJEČACI (7-8 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1MATEJ JULARIĆ ŠKK “TIGAR“
2PATRIK MIKULIĆ K.K. "TEMPO"
3PATRIK ŽUPAN K.K. TRNJE

kate, DJEVOJČICE (7-8 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1ARIN DAHER K.K. "TEMPO"
2ANA KOSIĆ K.K. "TEMPO"
3PAOLA PUŠKARIĆ KK "FINIDA"

kate, DJEVOJČICE (8-9 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1MAJA JELISAVAC K.K. "TEMPO"
2HANA VUKELIĆ K.K. "TEMPO"
3MARTA ZORICA KK "OSVIT"

kate, DJEČACI (9-10 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1FILIP JOSIPOVIĆ K.K. "TEMPO"
2LUKAS ŠOIĆ K.K. "TEMPO"
3PETAR PUŠKARIĆ KK "FINIDA"
4 BORNA BELAMARIĆ KK "OSVIT"

kate, DJEVOJČICE (9-10 godina) A
R.br. Ime i prezime Klub
1MAŠA ŠTURLIĆ K.K. "POLET"
2TIA MEDIĆ K.K. TRNJE
3ANJA MESAREK K.K. TRNJE

kate, DJEVOJČICE (9-10 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1FRANKA DEBIĆ K.K. "TEMPO"
2MIA NINIĆ KK "OSVIT"

kate, DJEČACI (10-11 godina) A
R.br. Ime i prezime Klub
1LEON SALOPEK KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2MATEO ĆAVAR K.K. TRNJE

kate, DJEČACI (10-11 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1DAMJAN BIŠKUP KK "IVANEC"
2NOA CUKON K.K. "TEMPO"

kate, DJEVOJČICE (10-11 godina) A
R.br. Ime i prezime Klub
1PAULA ŠVIGLIN K.K. "ESSEKER"
2MAŠA ŠTURLIĆ K.K. "POLET"

kate, DJEČACI (11-12 godina) A
R.br. Ime i prezime Klub
1MARIN SAMBOL K.K. "ESSEKER"
2GRGA MATKOVIĆ KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

kate, DJEČACI (11-12 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1LEON VACKA HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
2MATEO NINIĆ KK "OSVIT"
3LOVRE VUČAK KK "OSVIT"

kate, DJEVOJČICE (11-12 godina) A
R.br. Ime i prezime Klub
1MIHAELA PTIČAR KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2LUCIJA SALOPEK KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

kate, DJEVOJČICE (11-12 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1DORIJA IVANAC K.K. "ESSEKER"
2SARA ŠKRINJAR K.K. "TEMPO"
3EVA PAOLA RAMAJA KK "FINIDA"
4TEODORA ANTIĆ KK "OSVIT"

kate, DJEVOJČICE (12-13 godina) A
R.br. Ime i prezime Klub
1KATE RADOVIĆ KK "FINIDA"
2TALIJA ČOLAK K.K."OMEGA"
3matea čamber Karate klub Posušje

kate, DJEČACI (13-14 godina) B
R.br. Ime i prezime Klub
1LEON KOVAR HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"

kate, DJEVOJČICE (13-14 godina) A
R.br. Ime i prezime Klub
1KATE RADOVIĆ KK "FINIDA"
2ANA DRUŽINEC K.K."OMEGA"
3TALIJA ČOLAK K.K."OMEGA"
4EMRA SUBAŠIĆ KLUB BORILAČKIH SPORTOVA ZMAJ GRADAČAC

kate, KADETI
R.br. Ime i prezime Klub
1LEON VLADIĆ K.K. "POLET"
2LUKA ŠTURLIĆ K.K. "POLET"

kate, KADETKINJE
R.br. Ime i prezime Klub
1LENA BRLETIĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
2IVA SAMOVOJSKA KK "FINIDA"
3ANA DRUŽINEC K.K."OMEGA"
4EMRA SUBAŠIĆ KLUB BORILAČKIH SPORTOVA ZMAJ GRADAČAC

kate, JUNIORKE
R.br. Ime i prezime Klub
1KATARINA KORČANIN KK ZAGREB
2IVA SAMOVOJSKA KK "FINIDA"

kumite, DJEČACI (7-8 godina) -24
R.br. Ime i prezime Klub
1ŠIMUN MARIĆ K.K. "LOTOS"
2MATEJ ČIZMIĆ K.K. "ALFA"
3OLIVER KRIŽANOVIĆ MIMICA KK "OKIT VODICE"

kumite, DJEČACI (7-8 godina) -28
R.br. Ime i prezime Klub
1MATEJ ZEC KK 10. DAN
2TOMA RIBAR K.K. "LOTOS"
3TOME OLIVARI KK "OKIT VODICE"

kumite, DJEČACI (7-8 godina) -32
R.br. Ime i prezime Klub
1NOA ADRIAN PERKOVIĆ KK "OKIT VODICE"

kumite, DJEČACI (9 i 10 godina) -27
R.br. Ime i prezime Klub
1JAKOV VUKOVIĆ KK 10. DAN
2MIHAEL MAĆEŠIĆ KK "TAD-RIJEKA"
3TOMA RIBAR K.K. "LOTOS"
4JAN VIDOVIĆ ANZULOVIĆ SPORTS LIFE
5ANTE OGREBIĆ KARATE AKADEMIJA OSIJEK

kumite, DJEČACI (9 i 10 godina) -31
R.br. Ime i prezime Klub
1KRISTIAN CIKRON KK 10. DAN
2FRANO SUČEVIĆ ŠKK “TIGAR“
3DAVID DUŽIĆ ŠKK “TIGAR“
4PETAR PUŠKARIĆ KK "FINIDA"
5NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA KK "OKIT VODICE"
6BARTOL PERKOVIĆ KARATE KLUB "TUŠKANAC"

kumite, DJEČACI (9 i 10 godina) -35
R.br. Ime i prezime Klub
1TONI ČUPIĆ KARATE AKADEMIJA OSIJEK

kumite, DJEČACI (9 i 10 godina) -43
R.br. Ime i prezime Klub
1VIKTOR ERDELJA KK 10. DAN
2IVOR TOMOVIĆ SPORTS LIFE
3LUKA MESIĆ KARATE AKADEMIJA OSIJEK
4MARKO BULAT KK ŠIBENIK 1066

kumite, DJEVOJČICE 9 i 10 godina) -27
R.br. Ime i prezime Klub
1SARA STOJAKOVIĆ ŠKK “TIGAR“
2KATARINA RIBAR K.K. "LOTOS"
3ANJA MARIĆ K.K. "LOTOS"
4TENA ADŽAMIĆ SPORTS LIFE
5MATEA KOKELJ K.K. TRNJE
6KATJA MOHLER KARATE KLUB "TUŠKANAC"

kumite, DJEVOJČICE (9 i 10 godina) -31
R.br. Ime i prezime Klub
1KARLA HABULINEC KK 10. DAN
2IRIA ČEKO KK "TAD-RIJEKA"
3LENA JANKOVIĆ KK "KASTAV"

kumite, DJEVOJČICE (9 i 10 godina) -35
R.br. Ime i prezime Klub
1LUCIJA ŠĆURIĆ K.K. "LOTOS"
2EVA SOFIJA MATEŠA K.K. "ALFA"
3LILI KLARIN KK "OKIT VODICE"
4LEONA LUGOMER KK "KTC KRIŽEVCI"

kumite, DJEVOJČICE (9 i 10 godina) -39
R.br. Ime i prezime Klub
1NEVA GRAOVAC KK 10. DAN
2NOLA KADIĆ K.K. "LOTOS"

kumite, DJEČACI (11 i 12 godina) -34
R.br. Ime i prezime Klub
1MIHOVIL KANGRGA KK 10. DAN
2ARIAN BROZOVIĆ KK "TAD-RIJEKA"
3ANTE PRIMORAC KK ZRINSKI
4DINO ČULJEVIĆ K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
5ROKO GALAMBOŠ KK "METAL"
6OLIVER JOVIĆ KK PIROVAC

kumite, DJEČACI (11 i 12 godina) -39
R.br. Ime i prezime Klub
1MATEJ KOZINA KK 10. DAN
2LUKA PETAK KK "IVANEC"
3SANDRO KEĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
4LUKAS PAVLOVIĆ KK BAN JELAČIĆ
5PETAR BLANUŠA KK BAN JELAČIĆ
6TINO PANIĆ K.K. GLOBUS ČAKOVEC
7SVEN LESKOVAR K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
8NOA BRICA KK "METAL"

kumite, DJEČACI (11 i 12 godina) -44
R.br. Ime i prezime Klub
1MARKO JEVAK K.K. "ALFA"
2ROKO CIGLARIĆ KK MEĐIMURJE
3JAKOV PIŠKUR KK "METAL"
4FILIP KOMARAC KK "METAL"

kumite, DJEČACI (11 i 12 godina) -49
R.br. Ime i prezime Klub
1DAVID VUČAK KK "KASTAV"
2DAVID BERMANEC K.K. GLOBUS ČAKOVEC
3DARIS ĆEFO SPORTS LIFE
4IVAN BABIĆ KARATE KLUB "TUŠKANAC"

kumite, DJEČACI (11 i 12 godina) -54
R.br. Ime i prezime Klub
1DAVID KOVAČIĆ K.K. GLOBUS ČAKOVEC
2ANTE KALEB KK ŠIBENIK 1066
3ROKO RONČEVIĆ KK ŠIBENIK 1066

kumite, DJEVOJČICE (11 i 12 godina) -34
R.br. Ime i prezime Klub
1NADJA CIKRON KK 10. DAN
2GABI SKITARELIĆ KK "TAD-RIJEKA"
3LUCIJA ŠĆURIĆ K.K. "LOTOS"
4KLARA UDOVIĆ KK "KASTAV"
5SONJA VUJISIĆ KK BAN JELAČIĆ
6LARISA ČADONIĆ K.K. "ALFA"
7NINA KINCL K.K. TRNJE

kumite, DJEVOJČICE (11 i 12 godina) -39
R.br. Ime i prezime Klub
1ELA REDŽIĆ KK "OPATIJA"
2EVA PAOLA RAMAJA KK "FINIDA"
3GABRIJELA BURIĆ KK ŠIBENIK 1066
4MIA DVORSKI KK "KTC KRIŽEVCI"

kumite, DJEVOJČICE (11 i 12 godina) -44
R.br. Ime i prezime Klub
1HELENA BARIĆ KK BAN JELAČIĆ
2ELIN ĆOPIĆ IANACHI KK "OKIT VODICE"
3GABRIJELA GRUBELIĆ KK "OKIT VODICE"

kumite, DJEVOJČICE (11 i 12 godina) -49
R.br. Ime i prezime Klub
1TEA BUINAC ŠKK “TIGAR“
2LENA MARIN KK "KASTAV"
3TENA VURUŠIĆ K.K. GLOBUS ČAKOVEC
4LARA JOVANIĆ KARATE KLUB "TUŠKANAC"
5TARA JUKIĆ KK "OKIT VODICE"
6MEDINA DORIĆ KK "METAL"
7LANA ŠUŠA KK ŠIBENIK 1066

kumite, DJEVOJČICE (11 i 12 godina) +54
R.br. Ime i prezime Klub
1ZARA HEKIĆ K.K. "LOTOS"
2LEONA BAČIĆ KK "KASTAV"
3IRMA LEDIĆ K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4PETRA KOVAČ K.K. TRNJE
5MIA ŽUGAJ KARATE KLUB "TUŠKANAC"

kumite, DJEČACI (13 i 14 godina) -44
R.br. Ime i prezime Klub
1FRANKO JANJIĆ KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2KARLO EREŠ KK "METAL"
3FILIP KOMARICA KK "KTC KRIŽEVCI"
4IVAN ZELJKO KARATE KLUB "TUŠKANAC"
5JACOPO CITI ASD ESERCITO - 187 FOLGORE

kumite, DJEČACI (13 i 14 godina) -49
R.br. Ime i prezime Klub
1MARIN VUĐAN KK "IVANEC"
2FILIP OBAJDIN KK "KASTAV"
3NOA MOLNAR K.K. GLOBUS ČAKOVEC
4MARKO LEPOGLAVEC K.K. GLOBUS ČAKOVEC
5FILIP MABIĆ KK "IPON" ZAGREB
6KRISTIJAN GAVIĆ KK "IPON" ZAGREB
7KARLO HABJANOVIĆ KK "KTC KRIŽEVCI"
8EDOARDO LIGAS ASD ESERCITO - 187 FOLGORE

kumite, DJEČACI (13 i 14 godina) -54
R.br. Ime i prezime Klub
1PETAR VUKOVIĆ KK "TAD-RIJEKA"
2DAVID MOČIBOB KK "OPATIJA"
3ENDI KADIĆ KK "KASTAV"
4ANTE MATIJEVIĆ KK "KASTAV"
5IVANO SAMBOL K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
6PATRIK TOMIĆ KK PIROVAC

kumite, DJEČACI (13 i 14 godina) -64
R.br. Ime i prezime Klub
1GREGOR TRBOJEVIĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
2ERVIN ŠOLTIĆ K.K. GLOBUS ČAKOVEC

kumite, DJEČACI (13 i 14 godina) -69
R.br. Ime i prezime Klub
1SVEN KRUŠLIN KK 10. DAN
2IVAN MARJANOVIĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
3LOVRO VUKOJA K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB

kumite, DJEVOJČICE (13 i 14 godina) -44
R.br. Ime i prezime Klub
1VIDA KANGRGA KK 10. DAN
2LEA GRGUREVIĆ KK 10. DAN
3ANTONELA APATI KK "IVANEC"
4TEODORA BLAŽEKOVIĆ KARATE KLUB "TUŠKANAC"
5MARTINA SALOPEK KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
6NIKA BASTAĆ KK BAN JELAČIĆ
7ANJA BASTAĆ KK BAN JELAČIĆ
8ERIKA TURKOVIĆ SPORTS LIFE
9ANTEA MILETA KK ŠIBENIK 1066

kumite, DJEVOJČICE (13 i 14 godina) -49
R.br. Ime i prezime Klub
1UNA FLEKOVIĆ KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2MARE MILETA KK ŠIBENIK 1066
3LANA ŠUŠA KK ŠIBENIK 1066
4HELENA OROZ KARATE KLUB "TUŠKANAC"

kumite, DJEVOJČICE (13 i 14 godina) -54
R.br. Ime i prezime Klub
1LORENA RADIĆ KK 10. DAN
2SARA LAURORA SUČEVIĆ ŠKK “TIGAR“
3JANA REDŽIĆ KK "OPATIJA"
4NORA JUKIĆ KK "OKIT VODICE"
5KLARA LAKOŠ KK ŠIBENIK 1066
6JASMINA MEVIĆ KK PIROVAC

kumite, DJEVOJČICE (13 i 14 godina) -64
R.br. Ime i prezime Klub
1LORENA PETRAČ KK 10. DAN
2PATRICIA LJOLJIĆ KARATE KLUB "TUŠKANAC"
3MARTA FILIPOVIĆ K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4LUANA BOŽAC KK PIROVAC
5lea rezo Karate klub Posušje

kumite, KADETI -52
R.br. Ime i prezime Klub
1HRVOJE ŠULEK KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2LOVRO MASLOV KK "IPON" ZAGREB
3KARLO RAMLJAK KK ŠIBENIK 1066
4JACOPO CITI ASD ESERCITO - 187 FOLGORE

kumite, KADETI -63
R.br. Ime i prezime Klub
1BORNA BIBER KK MEĐIMURJE
2KARLO DŽAJKIĆ KK "FOKUS"

kumite, KADETI +70
R.br. Ime i prezime Klub
1IVAN GARAJ KK 10. DAN
2NIKOLA GONDI KK "VIROVITICA"
3KARLO BJELOVUK KK "IPON" ZAGREB
4MATKO ZELENIKA KK "IPON" ZAGREB
5LEON NEDIĆ KARATE KLUB "TUŠKANAC"
6TIBOR VITELIĆ PAPRIKA KARATE KLUB "TUŠKANAC"

kumite, KADETKINJE -54
R.br. Ime i prezime Klub
1JANA REDŽIĆ KK "OPATIJA"
2LANA ROGOVIĆ KK "OPATIJA"
3GABRIJELA PETROVIĆ K.K. "LOTOS"
4PETRA BANDIĆ K.K. ZRINSKI CISTA VELIKA
5TINA LUKAČIĆ KK "FOKUS"
6KLARA LAKOŠ KK ŠIBENIK 1066
7LUCA BAUS KK PIROVAC

kumite, KADETKINJE +54
R.br. Ime i prezime Klub
1AMNA HEKIĆ K.K. "LOTOS"
2ANAMARIJA MIHALJEVIĆ K.K. "TEMPO"
3MARIJA MANDIĆ K.K. ZRINSKI CISTA VELIKA
4GITA PELICARIĆ KK PIROVAC

kumite, JUNIORI -68
R.br. Ime i prezime Klub
1FILIP CVETKO K.K. "TEMPO"
2DAVID MILINOVICH KK "METAL"
3LEON NEDIĆ KARATE KLUB "TUŠKANAC"

kumite, JUNIORI +76
R.br. Ime i prezime Klub
1NIKOLA GONDI KK "VIROVITICA"
2MATKO ZELENIKA KK "IPON" ZAGREB
3TOMA MILETA KK ŠIBENIK 1066
4ANDREA BOZZI ASD ESERCITO - 187 FOLGORE

kumite, JUNIORKE -53
R.br. Ime i prezime Klub
1DORA REZIĆ K.K. ZRINSKI CISTA VELIKA
2ANETA JOVIĆ KK PIROVAC

kumite, JUNIORKE +59
R.br. Ime i prezime Klub
1ELENA HOXHAJ KK 10. DAN
2ANA VUJIĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
3SARA BENIĆ K.K. "ALFA"
4MIRTA LOVRIĆ KK "IPON" ZAGREB

kumite, U-21, M -75
R.br. Ime i prezime Klub
1JOSIP BENJAMIN SZABO HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
2HRVOJE LUKAČIĆ KK "FOKUS"

kumite, U-21, M +84
R.br. Ime i prezime Klub
1ALEN ZAGOREC KK MEĐIMURJE

PRIJAVITE SE