Card side image
Mjesto: DVORANA SŠ JELKOVEC, Ul. Vladimira Stahuljaka 1, 10360, Sesvete
Datum: Subota, 15.01.2022.
Rok za prijavu: Četvrtak, 13.01.2022.
Poziv BILTEN_02a-GKF.pdf
Organizator:
Prijava: 253
Klubova: 38
Država: 3

Prijave po kategorijama

kate, MLAĐE CICIBANKE B
R.br. Ime i prezime Klub
1PRISKA BREKALO K.K. "TEMPO"
2PAOLA PUŠKARIĆ KK "FINIDA"
3MATEA ŠTOKIĆ K.K. TRNJE

kate, CICIBANI B
R.br. Ime i prezime Klub
1MATEJ JULARIĆ ŠKK “TIGAR“
2PATRIK MIKULIĆ K.K. "TEMPO"
3PATRIK ŽUPAN K.K. TRNJE

kate, CICIBANKE B
R.br. Ime i prezime Klub
1ARIN DAHER K.K. "TEMPO"
2ANA KOSIĆ K.K. "TEMPO"
3PAOLA PUŠKARIĆ KK "FINIDA"

kate, MINI UČENICE B
R.br. Ime i prezime Klub
1MAJA JELISAVAC K.K. "TEMPO"
2HANA VUKELIĆ K.K. "TEMPO"
3MARTA ZORICA KK "OSVIT"

kate, MLAĐI UČENICI B
R.br. Ime i prezime Klub
1FILIP JOSIPOVIĆ K.K. "TEMPO"
2LUKAS ŠOIĆ K.K. "TEMPO"
3PETAR PUŠKARIĆ KK "FINIDA"
4 BORNA BELAMARIĆ KK "OSVIT"

kate, MLAĐE UČENICE A
R.br. Ime i prezime Klub
1TIA MEDIĆ K.K. TRNJE
2ANJA MESAREK K.K. TRNJE
3MAŠA ŠTURLIĆ K.K. "POLET"

kate, MLAĐE UČENICE B
R.br. Ime i prezime Klub
1FRANKA DEBIĆ K.K. "TEMPO"
2MIA NINIĆ KK "OSVIT"

kate, UČENICI A
R.br. Ime i prezime Klub
1MATEO ĆAVAR K.K. TRNJE
2LEON SALOPEK KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

kate, UČENICI B
R.br. Ime i prezime Klub
1DAMJAN BIŠKUP KK "IVANEC"
2NOA CUKON K.K. "TEMPO"

kate, UČENICE A
R.br. Ime i prezime Klub
1PAULA ŠVIGLIN K.K. "ESSEKER"
2MAŠA ŠTURLIĆ K.K. "POLET"

kate, STARIJI UČENICI A
R.br. Ime i prezime Klub
1MARIN SAMBOL K.K. "ESSEKER"
2GRGA MATKOVIĆ KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

kate, STARIJI UČENICI B
R.br. Ime i prezime Klub
1LEON VACKA HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
2MATEO NINIĆ KK "OSVIT"
3LOVRE VUČAK KK "OSVIT"

kate, STARIJE UČENICE A
R.br. Ime i prezime Klub
1MIHAELA PTIČAR KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2LUCIJA SALOPEK KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

kate, STARIJE UČENICE B
R.br. Ime i prezime Klub
1DORIJA IVANAC K.K. "ESSEKER"
2SARA ŠKRINJAR K.K. "TEMPO"
3EVA PAOLA RAMAJA KK "FINIDA"
4TEODORA ANTIĆ KK "OSVIT"

kate, MINI KADETKINJE A
R.br. Ime i prezime Klub
1KATE RADOVIĆ KK "FINIDA"
2TALIJA ČOLAK K.K."OMEGA"
3matea čamber Karate klub Posušje

kate, MLAĐI KADETI B
R.br. Ime i prezime Klub
1LEON KOVAR HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"

kate, MLAĐE KADETKINJE A
R.br. Ime i prezime Klub
1KATE RADOVIĆ KK "FINIDA"
2ANA DRUŽINEC K.K."OMEGA"
3TALIJA ČOLAK K.K."OMEGA"
4EMRA SUBAŠIĆ KLUB BORILAČKIH SPORTOVA ZMAJ GRADAČAC

kate, KADETI
R.br. Ime i prezime Klub
1LEON VLADIĆ K.K. "POLET"
2LUKA ŠTURLIĆ K.K. "POLET"

kate, KADETKINJE
R.br. Ime i prezime Klub
1LENA BRLETIĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
2IVA SAMOVOJSKA KK "FINIDA"
3ANA DRUŽINEC K.K."OMEGA"
4EMRA SUBAŠIĆ KLUB BORILAČKIH SPORTOVA ZMAJ GRADAČAC

kate, JUNIORKE
R.br. Ime i prezime Klub
1KATARINA KORČANIN KK ZAGREB
2IVA SAMOVOJSKA KK "FINIDA"

kumite, CICIBANI -24
R.br. Ime i prezime Klub
1ŠIMUN MARIĆ K.K. "LOTOS"
2MATEJ ČIZMIĆ K.K. "ALFA"
3OLIVER KRIŽANOVIĆ MIMICA KK "OKIT VODICE"

kumite, CICIBANI -28
R.br. Ime i prezime Klub
1MATEJ ZEC KK "10. DAN"
2TOMA RIBAR K.K. "LOTOS"
3TOME OLIVARI KK "OKIT VODICE"

kumite, CICIBANI -32
R.br. Ime i prezime Klub
1NOA ADRIAN PERKOVIĆ KK "OKIT VODICE"

kumite, MLAĐI UČENICI -27
R.br. Ime i prezime Klub
1JAKOV VUKOVIĆ KK "10. DAN"
2MIHAEL MAĆEŠIĆ KK "TAD-RIJEKA"
3TOMA RIBAR K.K. "LOTOS"
4JAN VIDOVIĆ ANZULOVIĆ SPORTS LIFE
5ANTE OGREBIĆ KARATE AKADEMIJA OSIJEK

kumite, MLAĐI UČENICI -31
R.br. Ime i prezime Klub
1KRISTIAN CIKRON KK "10. DAN"
2FRANO SUČEVIĆ ŠKK “TIGAR“
3DAVID DUŽIĆ ŠKK “TIGAR“
4PETAR PUŠKARIĆ KK "FINIDA"
5NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA KK "OKIT VODICE"
6BARTOL PERKOVIĆ KARATE KLUB "SAKURA"

kumite, MLAĐI UČENICI -35
R.br. Ime i prezime Klub
1TONI ČUPIĆ KARATE AKADEMIJA OSIJEK

kumite, MLAĐI UČENICI -43
R.br. Ime i prezime Klub
1VIKTOR ERDELJA KK "10. DAN"
2IVOR TOMOVIĆ SPORTS LIFE
3LUKA MESIĆ KARATE AKADEMIJA OSIJEK
4MARKO BULAT KK ŠIBENIK 1066

kumite, MLAĐE UČENICE -27
R.br. Ime i prezime Klub
1SARA STOJAKOVIĆ ŠKK “TIGAR“
2KATARINA RIBAR K.K. "LOTOS"
3KATJA MOHLER KARATE KLUB "SAKURA"
4ANJA MARIĆ K.K. "LOTOS"
5TENA ADŽAMIĆ SPORTS LIFE
6MATEA KOKELJ K.K. TRNJE

kumite, MLAĐE UČENICE -31
R.br. Ime i prezime Klub
1KARLA HABULINEC KK "10. DAN"
2IRIA ČEKO KK "TAD-RIJEKA"
3LENA JANKOVIĆ KK "KASTAV"

kumite, MLAĐE UČENICE -35
R.br. Ime i prezime Klub
1LUCIJA ŠĆURIĆ K.K. "LOTOS"
2EVA SOFIJA MATEŠA K.K. "ALFA"
3LILI KLARIN KK "OKIT VODICE"
4LEONA LUGOMER KK "KTC KRIŽEVCI"

kumite, MLAĐE UČENICE -39
R.br. Ime i prezime Klub
1NEVA GRAOVAC KK "10. DAN"
2NOLA KADIĆ K.K. "LOTOS"

kumite, UČENICI -34
R.br. Ime i prezime Klub
1MIHOVIL KANGRGA KK "10. DAN"
2ARIAN BROZOVIĆ KK "TAD-RIJEKA"
3ANTE PRIMORAC KK ZRINSKI
4ROKO GALAMBOŠ KK "METAL"
5DINO ČULJEVIĆ K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
6OLIVER JOVIĆ KK PIROVAC

kumite, UČENICI -39
R.br. Ime i prezime Klub
1MATEJ KOZINA KK "10. DAN"
2LUKA PETAK KK "IVANEC"
3SANDRO KEĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
4LUKAS PAVLOVIĆ KK BAN JELAČIĆ
5PETAR BLANUŠA KK BAN JELAČIĆ
6TINO PANIĆ K.K. GLOBUS ČAKOVEC
7SVEN LESKOVAR K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
8NOA BRICA KK "METAL"

kumite, UČENICI -44
R.br. Ime i prezime Klub
1FILIP KOMARAC KK "METAL"
2MARKO JEVAK K.K. "ALFA"
3ROKO CIGLARIĆ KK MEĐIMURJE
4JAKOV PIŠKUR KK "METAL"

kumite, UČENICI -49
R.br. Ime i prezime Klub
1DAVID VUČAK KK "KASTAV"
2DAVID BERMANEC K.K. GLOBUS ČAKOVEC
3DARIS ĆEFO SPORTS LIFE
4IVAN BABIĆ KARATE KLUB "SAKURA"

kumite, UČENICI -54
R.br. Ime i prezime Klub
1DAVID KOVAČIĆ K.K. GLOBUS ČAKOVEC
2ANTE KALEB KK ŠIBENIK 1066
3ROKO RONČEVIĆ KK ŠIBENIK 1066

kumite, UČENICE -34
R.br. Ime i prezime Klub
1NADIA CIKRON KK "10. DAN"
2GABI SKITARELIĆ KK "TAD-RIJEKA"
3LUCIJA ŠĆURIĆ K.K. "LOTOS"
4NINA KINCL K.K. TRNJE
5KLARA UDOVIĆ KK "KASTAV"
6SONJA VUJISIĆ KK BAN JELAČIĆ
7LARISA ČADONIĆ K.K. "ALFA"

kumite, UČENICE -39
R.br. Ime i prezime Klub
1ELA REDŽIĆ KK "OPATIJA"
2EVA PAOLA RAMAJA KK "FINIDA"
3GABRIJELA BURIĆ KK ŠIBENIK 1066
4MIA DVORSKI KK "KTC KRIŽEVCI"

kumite, UČENICE -44
R.br. Ime i prezime Klub
1HELENA BARIĆ KK BAN JELAČIĆ
2ELIN ĆOPIĆ IANACHI KK "OKIT VODICE"
3GABRIJELA GRUBELIĆ KK "OKIT VODICE"

kumite, UČENICE -49
R.br. Ime i prezime Klub
1TEA BUINAC ŠKK “TIGAR“
2LENA MARIN KK "KASTAV"
3MEDINA DORIĆ KK "METAL"
4TENA VURUŠIĆ K.K. GLOBUS ČAKOVEC
5LARA JOVANIĆ KARATE KLUB "SAKURA"
6TARA JUKIĆ KK "OKIT VODICE"
7LANA ŠUŠA KK ŠIBENIK 1066

kumite, UČENICE +54
R.br. Ime i prezime Klub
1ZARA HEKIĆ K.K. "LOTOS"
2LEONA BAČIĆ KK "KASTAV"
3IRMA LEDIĆ K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4PETRA KOVAČ K.K. TRNJE
5MIA ŽUGAJ KARATE KLUB "SAKURA"

kumite, MLAĐI KADETI -44
R.br. Ime i prezime Klub
1FRANKO JANJIĆ KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2IVAN ZELJKO KARATE KLUB "SAKURA"
3KARLO EREŠ KK "METAL"
4FILIP KOMARICA KK "KTC KRIŽEVCI"
5JACOPO CITI ASD ESERCITO - 187 FOLGORE

kumite, MLAĐI KADETI -49
R.br. Ime i prezime Klub
1FILIP OBAJDIN KK "KASTAV"
2MARIN VUĐAN KK "IVANEC"
3NOA MOLNAR K.K. GLOBUS ČAKOVEC
4MARKO LEPOGLAVEC K.K. GLOBUS ČAKOVEC
5FILIP MABIĆ KK "IPON" ZAGREB
6KRISTIJAN GAVIĆ KK "IPON" ZAGREB
7KARLO HABJANOVIĆ KK "KTC KRIŽEVCI"
8EDOARDO LIGAS ASD ESERCITO - 187 FOLGORE

kumite, MLAĐI KADETI -54
R.br. Ime i prezime Klub
1PETAR VUKOVIĆ KK "TAD-RIJEKA"
2DAVID MOČIBOB KK "OPATIJA"
3ANTE MATIJEVIĆ KK "KASTAV"
4ENDI KADIĆ KK "KASTAV"
5IVANO SAMBOL K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
6PATRIK TOMIĆ KK PIROVAC

kumite, MLAĐI KADETI -64
R.br. Ime i prezime Klub
1GREGOR TRBOJEVIĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
2ERVIN ŠOLTIĆ K.K. GLOBUS ČAKOVEC

kumite, MLAĐI KADETI -69
R.br. Ime i prezime Klub
1SVEN KRUŠLIN KK "10. DAN"
2IVAN MARJANOVIĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
3LOVRO VUKOJA K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB

kumite, MLAĐE KADETKINJE -44
R.br. Ime i prezime Klub
1VIDA KANGRGA KK "10. DAN"
2LEA GRGUREVIĆ KK "10. DAN"
3ANTONELA APATI KK "IVANEC"
4TEODORA BLAŽEKOVIĆ KARATE KLUB "SAKURA"
5MARTINA SALOPEK KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
6ANJA BASTAĆ KK BAN JELAČIĆ
7NIKA BASTAĆ KK BAN JELAČIĆ
8ERIKA TURKOVIĆ SPORTS LIFE
9ANTEA MILETA KK ŠIBENIK 1066

kumite, MLAĐE KADETKINJE -49
R.br. Ime i prezime Klub
1UNA FLEKOVIĆ KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2MARE MILETA KK ŠIBENIK 1066
3LANA ŠUŠA KK ŠIBENIK 1066
4HELENA OROZ KARATE KLUB "SAKURA"

kumite, MLAĐE KADETKINJE -54
R.br. Ime i prezime Klub
1SARA LAURORA SUČEVIĆ ŠKK “TIGAR“
2JANA REDŽIĆ KK "OPATIJA"
3LORENA RADIĆ KK "10. DAN"
4NORA JUKIĆ KK "OKIT VODICE"
5KLARA LAKOŠ KK ŠIBENIK 1066
6JASMINA MEVIĆ KK PIROVAC

kumite, MLAĐE KADETKINJE -64
R.br. Ime i prezime Klub
1LORENA PETRAČ KK "10. DAN"
2PATRICIA LJOLJIĆ KARATE KLUB "SAKURA"
3MARTA FILIPOVIĆ K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4LUANA BOŽAC KK PIROVAC
5lea rezo Karate klub Posušje

kumite, KADETI -52
R.br. Ime i prezime Klub
1HRVOJE ŠULEK KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2LOVRO MASLOV KK "IPON" ZAGREB
3KARLO RAMLJAK KK ŠIBENIK 1066
4JACOPO CITI ASD ESERCITO - 187 FOLGORE

kumite, KADETI -63
R.br. Ime i prezime Klub
1BORNA BIBER KK MEĐIMURJE
2KARLO DŽAJKIĆ KK "FOKUS"

kumite, KADETI +70
R.br. Ime i prezime Klub
1IVAN GARAJ KK "10. DAN"
2NIKOLA GONDI KK "VIROVITICA"
3TIBOR VITELIĆ PAPRIKA KARATE KLUB "SAKURA"
4LEON NEDIĆ KARATE KLUB "SAKURA"
5KARLO BJELOVUK KK "IPON" ZAGREB
6MATKO ZELENIKA KK "IPON" ZAGREB

kumite, KADETKINJE -54
R.br. Ime i prezime Klub
1JANA REDŽIĆ KK "OPATIJA"
2LANA ROGOVIĆ KK "OPATIJA"
3GABRIJELA PETROVIĆ K.K. "LOTOS"
4PETRA BANDIĆ K.K. ZRINSKI CISTA VELIKA
5TINA LUKAČIĆ KK "FOKUS"
6KLARA LAKOŠ KK ŠIBENIK 1066
7LUCA BAUS KK PIROVAC

kumite, JUNIORI -68
R.br. Ime i prezime Klub
1DAVID MILINOVICH KK "METAL"
2FILIP CVETKO K.K. "TEMPO"
3LEON NEDIĆ KARATE KLUB "SAKURA"

kumite, JUNIORI +76
R.br. Ime i prezime Klub
1NIKOLA GONDI KK "VIROVITICA"
2MATKO ZELENIKA KK "IPON" ZAGREB
3TOMA MILETA KK ŠIBENIK 1066
4ANDREA BOZZI ASD ESERCITO - 187 FOLGORE

kumite, JUNIORKE -53
R.br. Ime i prezime Klub
1DORA REZIĆ K.K. ZRINSKI CISTA VELIKA
2ANETA JOVIĆ KK PIROVAC

kumite, U-21, M -75
R.br. Ime i prezime Klub
1JOSIP BENJAMIN SZABO HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
2HRVOJE LUKAČIĆ KK "FOKUS"

kumite, U-21, M +84
R.br. Ime i prezime Klub
1ALEN ZAGOREC KK MEĐIMURJE

kumite, JUNIORKE +59
R.br. Ime i prezime Klub
1ELENA HOXHAJ KK "10. DAN"
2ANA VUJIĆ HKK "S. KRIVSKI-TERMAL"
3SARA BENIĆ K.K. "ALFA"
4MIRTA LOVRIĆ KK "IPON" ZAGREB

kumite, KADETKINJE +54
R.br. Ime i prezime Klub
1AMNA HEKIĆ K.K. "LOTOS"
2ANAMARIJA MIHALJEVIĆ K.K. "TEMPO"
3MARIJA MANDIĆ K.K. ZRINSKI CISTA VELIKA
4GITA PELICARIĆ KK PIROVAC

PRIJAVITE SE